Kullanım Kuralları

Teknoloji Adası Bilgisayar Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz.

     Teknoloji Adası Bilgisayar sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı “Kullanım Şartları”  ve “Gizlilik Sözleşmesi” ‘nde yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

     Teknoloji Adası Bilgisayar Resmi Web Sitesi için oluşturduğumuz kullanım kuralları, siz kullanıcıların sitemiz kullanırken istenmeyen durumlar ile karşılaşmamanız için hazırlanmıştır. Kullanıcıların bu kurallara dikkat etmeleri ve uymaları zorunludur. Site kuralları, internet bilgi paylaşımı konusunda geçerli koşullar ile hazırlanmıştır.

     Kullanıcıları bilgileri, e-posta bildirimleri, ip adresi gibi veriler kullanıcın izni olmaksızın üçüncü şahıs ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır. Buna karşılık Tarafınıza sunulan hizmetlerimiz aracılığı ile üçüncü şahıs ve/veya kuruluşlar ile yapmakta olduğunuz e-posta gönderimleriniz, ip adresi bilgileriniz izlenmemektedir.

     Kullanım kuralları ihlali sonucunda; öncesinde tarafınıza sözlü ya da yazılı uyarıda bulunmaksızın, sağlamakta olduğumuz servisler ve hizmetler durdurulur ve Resmi Makamlar ile paylaşılır.

Kullanım Şartları  İhlali Sayılan Durumlar

  • Teknoloji Adası Bilgisayar, www.teknolojiadasi.com üzerinde toplanan bilgileri değiştirmeye çalışmak, kopyalamak ve/veya üçüncü şahıslar ile paylaşmak.
  • Teknoloji Adası Bilgisayar aracılığı ile yönlendirilen bilgi amaçlı sayfalar, siteler üzerinden bilgi toplamaya çalışmak, zarar vermek, bilgi paylaşımı yapmak.
  • Teknoloji Adası Bilgisayar sitesinin içeriğini değiştirmeye çalışmak, saldırı düzenlemek.
  • Ticari, Kişisel ya da özel reklam amaçlı kullanmak.
  • Tarafınızın kullanımına açık bırakılan sayfalar üzerinde Türkiye ve Uluslararası kanunlarda suç unsuru bulunduran içerik ve bilgi paylaşımında bulunmak.

 

Gizlilik Sözleşmesi

Teknoloji Adası Bİlgisayar, Web Sitesini ziyaret eden kayıtlı ve misafir kullanıcılardan topladığı bilgileri her türlü analiz yapmak amacıyla kullanabilir.

     Teknoloji Adası Bİlgisayar kişisel bilgilerinizi sadece yasal durumlarda (Yasal Mercilerden gelen istekler, Teknoloji Adası Haklarını Korumak, Kullanım Şartları İhlalinde Bulunmak) üçüncü şahıslar ve Resmi Makamlar ile paylaşır.

     Teknoloji Adası Tarafından toplanan Bilgiler kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklamaktadır; buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda oluşacak problemler için garanti vermemektedir.

     Sayfamızı ziyaretiniz esnasında, bilgisayarınız ve/veya tabletiniz içerisine “Cookie” formatında sizi tanıyabilmemiz amaçlı bilgi konulabilir. Bu bilgi size ait olan ip adresi ve bilgisayar bilgilerinin tanımlanması ve daha hızlı sonuç verebilmesi amaçlı kullanılmaktadır. Bu Cookie’ler  hemen hemen tüm internet browserları özelliklerinde, hard diskinizden silmek, yazılmasını önlemek ya da kaydedilmeden önce uyarı mesajı almak için seçenekler vardır. Bu konuda daha fazla bilgi için lütfen browserınızın yardım dosyalarına ve kullanım bilgilerine bakınız.

     Teknoloji Adası Bilgisayar, www.teknolojiadasi.com üzerinde bilgi amaçlı linkler verilmektedir. Teknoloji Adası, bu verilen linkler üzerinden gelebilecek herhangi bir saldırı ve/veya bilgi paylaşımı konusunda sorumlu tutulamaz.